• DOLAR
  4,6794
  % -0,86
 • EURO
  5,4552
  % -0,52
 • ALTIN
  191,0041
  % 0,22
 • BIST
  95.852,11
  % 0,84
Başkan Barzani en etkili Müslüman liderler arasında

Başkan Barzani en etkili Müslüman liderler arasında

Başkan Barzani, dünyanın en etkili Müslüman liderler listesinde. Merkezi Ürdün’ün başkenti Amman’da bulunan İslam Strateji Araştırmalar Merkezi, Başkan Mesud Barzani’yi 2018’in dünyanın en etkili 50 Müslüman lideri listesine dahil etti. Suudi Arabistan Kralı Şah Salman Abdulaziz, Ürdün Kralı Şah Abdullah, İran Dini lideri Ali Hamaney, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ezher Şeyhi Ahmed El-teyib, Lübnan […]

Başkan Barzani, dünyanın en etkili Müslüman liderler listesinde.
Merkezi Ürdün’ün başkenti Amman’da bulunan İslam Strateji Araştırmalar Merkezi, Başkan Mesud Barzani’yi 2018’in dünyanın en etkili 50 Müslüman lideri listesine dahil etti.

Suudi Arabistan Kralı Şah Salman Abdulaziz, Ürdün Kralı Şah Abdullah, İran Dini lideri Ali Hamaney, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ezher Şeyhi Ahmed El-teyib, Lübnan Hizbullah’ı lideri Nasrallah, İngiltere’nin başkenti Londra’nın Müslüman Belediye Başkanı Sadıq Khan ve Irak’taki Şii dini otorite Ali Sistani gibi siyasi, dini ve toplum liderlerinin de aralarında bulunduğu listede Başkan Mesud Barzani de yer aldı.

K24

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebook