Dolar : Alış : 3.7816 / Satış : 3.7884
Euro : Alış : 4.6527 / Satış : 4.6611
HAVA DURUMU
hava durumu

istanbul8°CYağışlı

1xbet

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 17 Kategoride 5177 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Erdoğan: Türkiye’deki Terör örgütü üyelerinin en az 10-15 çocukları var

11 Kasım 2017 - 136 kez okunmuş
Ana Sayfa » Manşet»Erdoğan: Türkiye’deki Terör örgütü üyelerinin en az 10-15 çocukları var
Erdoğan: Türkiye’deki Terör örgütü üyelerinin en az 10-15 çocukları var

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, müslümanın çoğalmasının şart olduğu görüşünü dile getirerek, ” Nikâhlanın, evlenin, çoğalın; Türkiye’deki terör örgütü üyelerinin en az 15 çocuğu var” dedi.
Beştepe’de düzenlenen ‘İslam İşbirliği Teşkilatı Kadın Danışma Konseyi Genç Kadınlar Liderlik ve Girişimcilik Programı Sertifika Töreni’nde konuşan Erdoğan Suudi Arabistan’da kadınların araba kullanılmasına daha izin verilmediğini, oysa Türkiye’de hiç kimsenin, inançlarından, hayat tarzlarından dolayı ötekileştirilmediğini ileri sürdü.

Türkiye’nin mücadelesinin tüm ezilenlerin, ötekileştirilenlerin mücadelesi olduğunu, özünde anti emperyalist bir mücadele olduğunu dile getiren Erdoğan, “Bu mücadeleyi bu can bu tende oldukça devam ettireceğiz. Biz kavga etmiyoruz, biz çatışma istemiyoruz. Biz sadece adalet istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Erdoğan “Türkiye’deki terör örgütü çok hassas, en az 10,15 çocukları var” diyerek PKK’yi ima ettiği konuşmasının bir bölümünde, kadınlara çok çocuk doğurmaları önerisinde bulundu.

“Dünya beşten büyüktür derken bir şeyi daha söylemem lazım. Rabbim, Peygamberimiz ne diyorlar? Emir çok açık net. Nikahlanın, evlenin, çoğalın. Müslümanın çoğalması şart. Bu konudaki müslüman kadınların hassasiyetine güveniyorum. Türkiye’deki terör örgütü bu konuda çok hassas. En az 10, 15 çocukları var.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Facebook