• DOLAR
  4,6794
  % -0,86
 • EURO
  5,4552
  % -0,52
 • ALTIN
  191,0041
  % 0,22
 • BIST
  95.852,11
  % 0,84
Erdoğan: Türkiye’deki Terör örgütü üyelerinin en az 10-15 çocukları var

Erdoğan: Türkiye’deki Terör örgütü üyelerinin en az 10-15 çocukları var

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, müslümanın çoğalmasının şart olduğu görüşünü dile getirerek, ” Nikâhlanın, evlenin, çoğalın; Türkiye’deki terör örgütü üyelerinin en az 15 çocuğu var” dedi. Beştepe’de düzenlenen ‘İslam İşbirliği Teşkilatı Kadın Danışma Konseyi Genç Kadınlar Liderlik ve Girişimcilik Programı Sertifika Töreni’nde konuşan Erdoğan Suudi Arabistan’da kadınların araba kullanılmasına daha izin verilmediğini, oysa Türkiye’de hiç kimsenin, inançlarından, […]

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, müslümanın çoğalmasının şart olduğu görüşünü dile getirerek, ” Nikâhlanın, evlenin, çoğalın; Türkiye’deki terör örgütü üyelerinin en az 15 çocuğu var” dedi.
Beştepe’de düzenlenen ‘İslam İşbirliği Teşkilatı Kadın Danışma Konseyi Genç Kadınlar Liderlik ve Girişimcilik Programı Sertifika Töreni’nde konuşan Erdoğan Suudi Arabistan’da kadınların araba kullanılmasına daha izin verilmediğini, oysa Türkiye’de hiç kimsenin, inançlarından, hayat tarzlarından dolayı ötekileştirilmediğini ileri sürdü.

Türkiye’nin mücadelesinin tüm ezilenlerin, ötekileştirilenlerin mücadelesi olduğunu, özünde anti emperyalist bir mücadele olduğunu dile getiren Erdoğan, “Bu mücadeleyi bu can bu tende oldukça devam ettireceğiz. Biz kavga etmiyoruz, biz çatışma istemiyoruz. Biz sadece adalet istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Erdoğan “Türkiye’deki terör örgütü çok hassas, en az 10,15 çocukları var” diyerek PKK’yi ima ettiği konuşmasının bir bölümünde, kadınlara çok çocuk doğurmaları önerisinde bulundu.

“Dünya beşten büyüktür derken bir şeyi daha söylemem lazım. Rabbim, Peygamberimiz ne diyorlar? Emir çok açık net. Nikahlanın, evlenin, çoğalın. Müslümanın çoğalması şart. Bu konudaki müslüman kadınların hassasiyetine güveniyorum. Türkiye’deki terör örgütü bu konuda çok hassas. En az 10, 15 çocukları var.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebook