• DOLAR
  4,7915
  % -0,30
 • EURO
  5,6134
  % 0,18
 • ALTIN
  189,7114
  % 0,70
 • BIST
  94.082,34
  % 1,16
IŞİD’den kan donduran kareler

IŞİD’den kan donduran kareler

IŞİD, kendi haber ajansı aracılığıyla yeni infaz görüntülerini paylaştı. Görüntülerde başı kesilen bir Iraklı asker, kent meydanında vurulan bir kişi, eli kesilen bir kurban ve çatıdan atılan bir başka Suriyeli bulunuyor. IŞİD, dehşete düşüren propoganda videolarını arka arkaya kendi haber ajansı aracılığıyla yayınladı. Milliyet’te yer alan habere göre; Halihazırda fiili başkent ilan ettiği Rakka’da sıkışan […]

IŞİD, kendi haber ajansı aracılığıyla yeni infaz görüntülerini paylaştı. Görüntülerde başı kesilen bir Iraklı asker, kent meydanında vurulan bir kişi, eli kesilen bir kurban ve çatıdan atılan bir başka Suriyeli bulunuyor.
IŞİD, dehşete düşüren propoganda videolarını arka arkaya kendi haber ajansı aracılığıyla yayınladı.

Milliyet’te yer alan habere göre; Halihazırda fiili başkent ilan ettiği Rakka’da sıkışan örgütün yayınladığı ilk görüntüler, Irak’ın başkenti Bağdat yakınlarından.

Bağdat’taki uyuyan terör hücresi, bir Irak askerini pusuya düşürüyor. Görüntülerde, katil sürüsünün askerin boğazını kestiği yer alıyor.

Suriye-Irak sınırında yer alan Deyr ez Zor’dan da kan donduran fotoğraflar geldi. Teröristler kent meydanında bir kişiyi kurşuna diziyor, bir başkasının elini kesiyor ve bir kurban da binanın çatısından yere atılıyor.

IŞİD, dehşete düşüren propoganda videolarını arka arkaya kendi haber ajansı aracılığıyla yayınladı.

Halihazırda fiili başkent ilan ettiği Rakka’da sıkışan örgütün yayınladığı ilk görüntüler, Irak’ın başkenti Bağdat yakınlarından.

Deyr ez Zor’dan da kan donduran fotoğraflar geldi. Teröristler kent meydanında bir kişiyi kurşuna diziyor, bir başkasının elini kesiyor ve bir kurban da binanın çatısından yere atılıyor.Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
IŞİD terör vahşet

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebook