• DOLAR
  4,6794
  % -0,86
 • EURO
  5,4552
  % -0,52
 • ALTIN
  191,0041
  % 0,22
 • BIST
  95.852,11
  % 0,84
Kürd Facebook Sitesi

Kürd Facebook Sitesi

Kürtçe Sosyal Paylaşım sitesi ‘Malakurd’ açıldı Site yetkilileri Malakurd’u facebooka benzemekle beraber kullanımı daha kolay olup Kürdlere özel bir sosyal paylaşım platformu olarak tanımlıyorlar. 06.03.2016 – 12:33 Kuzey Kürdistanlı (konyalı) bir Kürd olan malakurdun kurucusu ve oluşturucusu Mamad Toz,  Son 20 yıldır Kanadanın Vancouver şehrinde yaşıyor. Mamad öğretmen olmakla beraber web site yapımcılığı yapmaktadır. Mamad, malakurd sitesini […]

Kürtçe Sosyal Paylaşım sitesi ‘Malakurd’ açıldı
Site yetkilileri Malakurd’u facebooka benzemekle beraber kullanımı daha kolay olup Kürdlere özel bir sosyal paylaşım platformu olarak tanımlıyorlar.
06.03.2016 – 12:33

Kuzey Kürdistanlı (konyalı) bir Kürd olan malakurdun kurucusu ve oluşturucusu Mamad Toz,  Son 20 yıldır Kanadanın Vancouver şehrinde yaşıyor. Mamad öğretmen olmakla beraber web site yapımcılığı yapmaktadır. Mamad, malakurd sitesini Kürdler ve dostlarının iletişim kurup, güvenli bir ortamda paylaşımlar yapmalarını sağlamak için oluşturduğunu belirtiyor. Mamad Toz “yurtsever bir Kürd olarak elimdeki imkanları kullanıp uyanmakta olan bir ulusun mücadelesine katkıda bulunmak istedim. İnanıyorumki her Kürd kendi imkanları çerçevesinde Kürd ulusal kurtuluşuna katkıda bulunabilir. Kürdçe konuşarak, Kürdçe düşünerek, kısacası bir Kürd olarak yaşayarak dahi olsa bir kimse Kürd davasına büyük bir katkı sunmuş olacaktır” dedi.

Tamamen kürtçe olan Malakurd’a üye olmak çok basit. Siteye ulaşmak içimwww.malakurd.coom

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Facebook