• DOLAR
  6,0869
  % 0,28
 • EURO
  7,0328
  % 0,67
 • ALTIN
  233,8224
  % 0,36
 • BIST
  90.185,99
  % 1,64
Havalimanlarının açılış tarihi belirleniyor

Havalimanlarının açılış tarihi belirleniyor

Irak Ulaştırma Bakanlığı’na bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden bir heyetin Erbil’e gelerek, Kürdistan Ulaştırma Bakanlığı yetkilileri ile Kürdistan havalimanlarında uçuşların başlaması için tarih belirlemek amacıyla görüşmeler gerçekleştireceği bildirildi. Kürdistan hükümetinden bir yetkilinin aktardığı bilgilere göre Irak heyetinin önümüzdeki iki gün içerisinde Erbil’e gelerek konuyla ilgili Kürdistan yetkilileriyle görüşmelere başlayacak. Hükümet yetkilisi, Kürdistan havalimanlarında uçuşların başlaması […]

Irak Ulaştırma Bakanlığı’na bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nden bir heyetin Erbil’e gelerek, Kürdistan Ulaştırma Bakanlığı yetkilileri ile Kürdistan havalimanlarında uçuşların başlaması için tarih belirlemek amacıyla görüşmeler gerçekleştireceği bildirildi.

Kürdistan hükümetinden bir yetkilinin aktardığı bilgilere göre Irak heyetinin önümüzdeki iki gün içerisinde Erbil’e gelerek konuyla ilgili Kürdistan yetkilileriyle görüşmelere başlayacak.

Hükümet yetkilisi, Kürdistan havalimanlarında uçuşların başlaması için hiçbir engelin kalmadığını, Irak ve Kürdistan heyetlerinin havalimanlarının ortak idaresi için gerekli teknik detayları sonuca bağlayacaklarını söyledi.

K24

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
erbil havalimanı ırak

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?