• DOLAR
  6,0869
  % 0,28
 • EURO
  7,0328
  % 0,67
 • ALTIN
  233,8224
  % 0,36
 • BIST
  90.185,99
  % 1,64
Kürdistan’da seçim tarihi belirleniyor

Kürdistan’da seçim tarihi belirleniyor

Kürdistan’da gerçekleştirilecek Parlamento ve Başkanlık seçimleri tarihinin bugün belirleneceği bildirildi.Hükümet yetkilileri ile Parlamento temsilcilerinin Bağımsız Yüksek Seçim Komisyonu üyeleri ile bugün gerçekleştirecekleri toplantıda, Kürdistan’da gerçekleştirilecek Parlamento ve Başkanlık seçimleri tarihinin belirleneceği bildirildi. Konuyla ilgili Kurdistan24’e açıklamalarda bulunan Kürdistan Parlamentosu Sekreteri Begerd Talabani, bugün gerçekleştirilecek üçlü zirvede seçim tarihinin belirleneceğini söyledi. Parlamento’da grubu bulunan siyasi partilerden […]

Kürdistan’da gerçekleştirilecek Parlamento ve Başkanlık seçimleri tarihinin bugün belirleneceği bildirildi.Hükümet yetkilileri ile Parlamento temsilcilerinin Bağımsız Yüksek Seçim Komisyonu üyeleri ile bugün gerçekleştirecekleri toplantıda, Kürdistan’da gerçekleştirilecek Parlamento ve Başkanlık seçimleri tarihinin belirleneceği bildirildi.

Konuyla ilgili Kurdistan24’e açıklamalarda bulunan Kürdistan Parlamentosu Sekreteri Begerd Talabani, bugün gerçekleştirilecek üçlü zirvede seçim tarihinin belirleneceğini söyledi.

Parlamento’da grubu bulunan siyasi partilerden de konuyla ilgili görüş alınacağını dile getiren Begerd Talabani, tarihin belirlenmesinde yasal mevzuatın da dikkate alınarak uygun bir tarih belirleneceğini ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?