• DOLAR
  6,0869
  % 0,28
 • EURO
  7,0328
  % 0,67
 • ALTIN
  233,8224
  % 0,36
 • BIST
  90.185,99
  % 1,64
‘Operasyondan sıcak görüntüler’ bilgisayar oyunu videosu çıktı

‘Operasyondan sıcak görüntüler’ bilgisayar oyunu videosu çıktı

Efrin’deki operasyondan yeni görüntüler’ olduğu iddiasıyla yayınlanan bir videonun 2010 yılında piyasaya çıkan ‘Medal of Honor’ isimli bir bilgisayar oyunundan alındığı ortaya çıktı. Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Efrin’e yönelik ‘Zeytin Dalı Harekatı’ adıyla başlattığı operasyon 6’ıncı gününde devam ederken birçok haber sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yalan yanlış görüntüler yayımlandığı bildiriliyor. TSK’nın başlattığı ‘Zeytin […]

Efrin’deki operasyondan yeni görüntüler’ olduğu iddiasıyla yayınlanan bir videonun 2010 yılında piyasaya çıkan ‘Medal of Honor’ isimli bir bilgisayar oyunundan alındığı ortaya çıktı.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Efrin’e yönelik ‘Zeytin Dalı Harekatı’ adıyla başlattığı operasyon 6’ıncı gününde devam ederken birçok haber sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yalan yanlış görüntüler yayımlandığı bildiriliyor.

TSK’nın başlattığı ‘Zeytin Dalı Harekatı’ndan sonra ortaya atılan 13 gerçek dışı fotoğraf ve videoları derledi.

Ancak en dikkat çekeni Efrin’de Şeyh el Hadid bölgesindeki operasyon sırasında termal kamerayla çekilmiş görüntüleri içerdiği iddia edilen video 2010 yılında yüklenen bir bilgisayar oyunuMedal of Honor’ isimli bir bilgisayar oyunu olmasıydı.

Teyit.org’ta yer alan habere göre Efrin’de Şêx el Hadid bölgesindeki operasyon sırasında termal kamerayla çekilmiş görüntüleri içerdiği iddia edilen video Milliyet’in internet sitesi ve Habertürk TV’de yayınlandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?