• DOLAR
  6,0869
  % 0,28
 • EURO
  7,0328
  % 0,67
 • ALTIN
  233,8224
  % 0,36
 • BIST
  90.185,99
  % 1,64
Peşmerge ile NATO arasında ortak proje

Peşmerge ile NATO arasında ortak proje

​Peşmerge Bakanlığı, Peşmerge güçlerinin modernizasyonu çerçevesinde NATO ile işbirliği içinde yürütülecek beş yeni reform paketi hazırlandığını açıkladı.   Kurdistan24’e konuşan Peşmerge Bakanlığı Sözcüsü Helgurt Hikmet, Peşmerge güçlerinin modernizasyonu çerçevesinde beş yeni reform paketi hazırlandığını bildirdi. Söz konusu çalışmaların NATO ile işbirliği içinde yürütüleceğini belirten Helgurt Hikmet, “Hazırlanan bu yeni reform paketlerinin uygulanmasına geçilecek. Peşmerge Bakanlığı’nın yeniden […]

​Peşmerge Bakanlığı, Peşmerge güçlerinin modernizasyonu çerçevesinde NATO ile işbirliği içinde yürütülecek beş yeni reform paketi hazırlandığını açıkladı.

 

Kurdistan24’e konuşan Peşmerge Bakanlığı Sözcüsü Helgurt Hikmet, Peşmerge güçlerinin modernizasyonu çerçevesinde beş yeni reform paketi hazırlandığını bildirdi.

Söz konusu çalışmaların NATO ile işbirliği içinde yürütüleceğini belirten Helgurt Hikmet, “Hazırlanan bu yeni reform paketlerinin uygulanmasına geçilecek. Peşmerge Bakanlığı’nın yeniden örgütlendirilmesinden sonra bakanlığın yeni şeması NATO gözetiminde olacak. Peşmerge bakanlığında yapılacak değişimleri uluslararası koalisyon gözetleyecek.

Peşmerge Bakanlığı’nın bu yeni şeması NATO gözetiminde olacak” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
nato Peşmerge

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?